Election 2079 Worldcup 2022

यी हुन बागमती प्रदेशमा प्रत्यक्षतर्फ एमाले उम्मेदवार (सूचीसहित)

बिजपाटी संवाददाता

बिजपाटी संवाददाता

Oct 07, 2022 | 08:48:58 PM मा प्रकाशित

laxmi bank

नेकपा एमालेले बागमती प्रदेश अन्तरगत प्रदेशसभा र प्रतिनिधिसभाको टिकट बाँडफाँट टुंगो लगाएको छ । काठमाडौं उपत्यकासहित प्रदेशका सबै जिल्लामा उम्मेदवार टुंगो लागेको हो। केहि निर्वाचन क्षेत्रमा खाली राखेर एमालेले टुंगो लगाएको नामहरू यस्ता छन्

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १

प्रतिनिधिसभा

किरण पौडेल


प्रदेशसभा

आत्मराम शर्मा

गणेश दुलाल


काठमाडौं २

प्रतिनिधिसभा

मणिराम फुयाँल


प्रदेशसभा

सानु श्रेष्ठ

सुवर्ण श्रेष्ठ


काठमाडौं ३

प्रतिनिधिसभा

कृष्ण राई


प्रदेश सभा

रामेश्वर फुयाल

चन्द्रमान लामा


काठमाडौं ४

प्रतिनिधिसभा

डा.राजन भट्टराई


प्रदेशसभा

तेज ढकाल

जयराम थापा


काठमाडौं ५

प्रतिनिधिसभा

ईश्वर पोखरेल


प्रदेशसभा

दिपक निरौला

नारायण सिलवाल


काठमाडौं ६

प्रतिनिधिसभा

सर्वेन्द्र खनाल


प्रदेशसभा

अमन मास्के

निरेशलाल सिंह


काठमाडौं ७

प्रतिनिधिसभा

टुंगिन बाँकी


प्रदेशसभा

जीवन मानन्धर

श्याम घिमिरे


काठमाडौं ८

प्रतिनिधिसभा

अष्टलक्ष्मी शाक्य


प्रदेशसभा

राजेश शाक्य

नाम्गेल लामा


काठमाडौं ९

प्रतिनिधिसभा

कृष्णगोपाल श्रेष्ठ


प्रदेशसभा

हरिकृष्ण डंगोल

केशव पोखरेल


काठमाडौं १०

नटुंगिएको

ललितपुर १


प्रतिनिधिसभा

नवराज सिलवाल


प्रदेशसभा

मधुसुदन पौडेल

चेतनाथ सन्जेल


ललितपुर २

प्रतिनिधिसभा

प्रेम महर्जन


प्रदेशसभा

रामेश्वर श्रेष्ठ

ज्ञानेन्द्र शाक्य


ललितपुर ३

प्रतिनिधिसभा

अमृत खड्का


प्रदेशसभा

प्रेमभक्त महर्जन

रघुनाथ महर्जन


भक्तपुर १

प्रतिनिधिसभा

नवराज गेलाल

प्रदेशसभा

मोहन श्रेष्ठ


ख खाली


भक्तपुर २

प्रतिनिधि सभा

महेश बस्नेत


प्रदेशसभा

किरण थापा

नन्दनकृष्ण प्रधान


चितवन २

प्रतिनिधिसभा

कृष्णभक्त पोखरेल


प्रदेशसभा

कृष्ण सिलवाल

देवी ज्ञवाली


चितवन ३

प्रतिनिधिसभा

खाली


प्रदेशसभा

कृष्ण भुर्तेल

सरस्वती विष्ट


नुवाकोट १

प्रतिनिधि सभा

बद्री मैनाली


प्रदेशसभा

क टुंगो लाग्न बाँकी

ख पुर्णलाल श्रेष्ठ


नुवाकोट २

प्रतिनिधिसभा

नारायण खतिवडा


प्रदेशसभा

क केशव पाण्डे

ख बिजय लोप्चन


धादिङ १

प्रतिनिधिसभा

भूमि त्रिपाठी


प्रदेशसभा

गजेन्द्र थपलिया

रमेश आचार्य


धादिङ २

प्रतिनिधिसभा

खेम लोहनी


प्रदेशसभा

डा. रामकुमार अधिकारी

ख धनबहादुर घले


रामेछाप

प्रतिनिधिसभा

कैलाश ढुंगेल


प्रदेशसभा

शान्ति प्रसाद पौडेल

मिलन घिसिङ


सिन्धुपाल्चोक


क्षेत्र नम्बर १

सरेश नेपाल


प्रदेशसभा

कमल नेपाल

होमनारायण श्रेष्ठ


क्षेत्र नम्बर २

शेरबहादुर तामाङ


प्रदेशसभा

अमानसिंह तामाङ

हस्त पण्डित


काभ्रे


क्षेत्र नम्बर १

प्रतिनिधिसभा

रेशम लामाले टिकट पाएका छन् ।


प्रदेशसभा

दिल बहादुर लामा (दिलीप)

चन्द्र लामा


क्षेत्र नम्बर २


प्रतिनिधिसभा

गोकुल बास्कोटा


प्रदेशसभा

कुमार खकुरेल

कुमार थापा


मकवानपुर क्षेत्र नम्बर १


प्रतिनिधिसभा

रामेश्वर राना


प्रदेशसभा

कमल विष्ट

एकालाल श्रेष्ठ


क्षेत्र नम्बर २


प्रतिनिधिसभा

महेश बर्तौला


प्रदेशसभा

विष्णु ढकाल

लालबहादुर थापा


सिन्धुली क्षेत्र नम्बर १


प्रतिनिधिसभा

प्रदीप कटुवाल


प्रदेशसभा

सुवास देवकोटा

रामकुमार कार्की


क्षेत्र नम्बर २


प्रतिनिधिसभा

मनोजजंग थापा


प्रदेशसभा

विनोद खड्का

रामकुमार पौडेल


Share Your Thoughts

Recent News

Main News

TRENDING

Close in 7


Bizpati.com © 2020. All Rights Reserved